language: CS EN

O HŘE

Naše Laser Aréna Brno nabízí první interaktivní a reálnou simulaci boje Laser Tag známý i jako Laser Game. Hra je podobná paintballu, či airsoftu. Rozdíl je ovšem ten, že zásah nebolí, nezanechává modřiny ani barevné skvrny. Laser Game je velice akční a rychlá hra. Nutná je pevná obuv a doporučujeme i tmavé oblečení.

Aréna, kde se Laser Game odehrává je umístěná ve velmi členitých sklepních prostorech v centru Brna a je víceúrovňová. Má 500 m<sup>2</sup> plných překážek, patrových střílen, průlezů ve zdech, nejrůznějších rohů, zákoutí a dalších míst, kde se můžete ukrýt a předvést své umění v Laser Tag. Laser Aréna je uzpůsobena tak, aby se mohla každého půl roku měnit v jinou a zábavnější. Nabízíme 4 typy her a každá z nich má své speciální osvětlení, zvukové a kouřové efekty. Hrát můžete v týmu teamplay, nebo všichni proti všem deathmatch. Při týmové hře je zapnutý friendly fire, zásahy do vlastních řad.

Jedna hra Laser Game trvá 15 minut a může ji hrát 6 - 10 hráčů. Čím více hráčů, tím více pohyblivých terčů a více zábavy. Zdá se Vám 15 minut jako krátký čas ? Zkuste a uvidíte. Hra je fyzicky náročná a tak doporučujeme v případě více kol si dát mezi jednotlivými koly vždy přestávku. K dispozici máte šatnu s uzamykatelnými skříňkami.

Nabízíme herní módy Scifi mode, Horor mode, Válečný mode, Psycho mode, LaserMaxx mode a Peklo. Mód Peklo se hraje pouze jako deathmatch a jen za červeného strobujícího osvětlení. Pro doplnění atmosféry bude hrát tvrdá rocková hudba a aréna bude hustě zamlžena. Tento mód je opravdu náročny, je přístupný pouze pro hráče starší 18ti let. U každé z výše uvedených her si budete připadat jako v jiné aréně, protože každá hra má jiné zvukové a světelné efekty, kouřové efekty, bonusové miny, laserové brány, mluvený doprovod a hudební podkres.

Náš profesionální a dobře vyškolený personál Vám vždy rád se vším poradí a pomůže. V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se na něj neváhejte obrátit. Stejně tak, budeme rádi za podnět ke zlepšení naší arény a požitku z hraní.

Připravený je pro vás velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů na našem baru. Také zde najdete něco malého k jídlu. Připojení zdarma k WiFi je samozřejmostí. Také na LCD obrazovkách můžete sledovat své kamarády, jejich výsledky a pořadí.

Dále pro Vás máme speciální akce pro firmy, školy a narozeninové oslavy. Zdarma nafocení společné fotografie a zveřejnění na našem facebooku. Slevové kupóny pro věrné zákazníky. Pořádání soutěží a turnajů v Laser Game. Možnost profesionálního fotoreportu z akce nebo natočení 4 minutového sestříhaného videoklipu. Fotoreport a video je nutné objednat minimálně dva dny předem.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.